Fuji 7MBR75VR120-50
Part Number: 7MBR75VR120-50
Make: Fuji
Part Condition: Brand New
Description: IGBT Module
Power Supply Voltage: 1200V
Current: 75A
Power: 385W
All Categories
Part Number: 7MBR75VR120-50
Make: Fuji
Part Condition: Brand New
Description: IGBT Module
Power Supply Voltage: 1200V
Current: 75A
Power: 385W